Pracownik działu obsługi klienta - Łódź

Pracownik działu obsługi klienta

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy

Obsługa sklepu on-line zajmującego się sprzedażą sprzętu sportowego. Do głównych zadań pracownika należeć będzie procesowanie zamówień oraz kontakt telefoniczny z klientami

Wymagania

- płynna znajomość języka angielskiego
- zdolności organizacyjne
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- STATUS STUDENTA LUB UCZNIA
- dodatkowym atutem będzie zainteresowanie sportem i/lub doświadczenie w sprzedaży artykułów sportowych

Oferujemy

- zarobki w wysokości 9 zł brutto za godzinę
- możliwość awansu
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „marketing”

Autor ogłoszenia

Erta

Telefon: 124230505