Doradca telefoniczny klientów biznesowych i indywiadualnych - Łódź

Doradca telefoniczny klientów biznesowych i indywiadualnych

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
• profesjonalna obsługa klientów biznesowych i indywidualnych
• aktywne pozyskanie klientów
• doradztwo w zakresie optymalizacji taryf, usług dodatkowych oraz promocji,
• przygotowywanie ofert handlowych oraz zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,

Oferujemy:
• profesjonalne szkolenia wprowadzające do pracy oraz stały coaching na stanowisku pracy,
• po okresie próbnym umowa o pracę,
• stałe wynagrodzenie + jasny motywujący system prowizyjny, bonusy finansowe
• dobra atmosfera w pracy,
• możliwość awansu w strukturach firmy

Wymagania
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa klienta,
• komunikatywność,
• znajomość środowiska Windows,
• chęci do pracy oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

Autor ogłoszenia

Blu Sanders