Szef produkcji nr ref. SP/03 - Łódź

Szef produkcji nr ref. SP/03

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta, nowo powstałego oddziału firmy zajmującej się inwestycjami budowlanymi na rynku polskim, z siedzibą w województwie łódzkim, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Szef Produkcji

miejsce pracy: siedziba firmy i Polska Północna, nr ref: SP/03

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie zespołem pracowników
- Nadzór nad postępem prac budowlanych
- Kontrola harmonogramu robót
- Planowanie i kontrola budżetu
- Weryfikacja poprawności dokumentacji budowlanej
- Kompleksowe zarządzanie projektami
- Koordynacja robót wykonywanych przez podwykonawców
- Kontrola zmian projektowych i związanych z nimi kosztów
- Współpraca z Zarządem firmy oraz kierownikami budów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
- Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
- Znajomość zagadnień prawnych w organizacji budowy
- Bardzo dobra znajomość branży budowlanej
- Znajomość procedur związanych z realizacją projektów w branży budowlanej
- Wysokie zdolności organizacyjne
- Nastawienie na zadania i realizację celów
- Samodzielność, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji
- Umiejętność pracy w stresie
- Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów
- Czynne prawo jazdy kat. B

To propozycja dla osób dynamicznych i dokładnych chcących rozwijać się i pracować z zespołem profesjonalistów, w firmie o wysokich standardach działania, oferującej godziwe wynagrodzenie, samochód oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref: SP/03 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@unikadr.pl Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Autor ogłoszenia

UniKadr

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Szef produkcji nr ref. SP/03