Site Coordinator/Inżynier budowy/Kierownik budowy/Inspektor nadzoru - Łódź

Site Coordinator/Inżynier budowy/Kierownik budowy/Inspektor nadzoru

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych -Grupę Work Service - lidera na polskim rynku w zakresie usług doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi,outsourcingu funkcji. Work Service jest obecny już w dziewięciu krajach Europy.

Naszym Klientem jest duża, o światowym zasięgu i nadal rozwijająca się firma z branży deweloperskiej (kubaturabudynkówśrednio46 000 sqm (hale wysokiego składowania wraz z infrastrukturą na sprzedaż i wynajem) , rozwój działalności w zakresie nieruchomości komercyjnych).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Site Coordinator

Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

- Wyszukiwanie potencjalnych wykonawców robot budowlanych (biura w magazynach, media,drogi, roboty ziemne i inne),negocjowanie warunków,zlecanie robót, nadzór, odbiór,
- Koordynacja prac wykonywanych przez firmy wykonawcze i generalnego wykonawcę: budynki magazynowe,wykonawcy biur, wykonawcy uzbrojenia terenu i inni.
- Analizowanie rozwiązań pod kątem kosztów i terminów wykonania.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego technicznego (najlepiej po budownictwie)
- Co najmniej 2lat doświadczenia na podobnym stanowisku lub na budowie w charakterze kierownika budowy lub robót, inżyniera budowy,inspektora nadzoru inwestorskiego
- Uprawnień budowlanych wykonawczych w branży konstrukcyjno - budowlanej
- Znajomości programów MS Office, MS Project, Auto Cad
- Umiejętności pracy z różnymi formatami graficznymi, itp.
- Dobrej znajomości języka angielskiego
- Prawa jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Pracę w dużej, międzynarodowej, stabilnej firmie
- Szerokie możliwości rozwoju i awansu
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
- Atrakcyjne narzędzia pracy

osoby zainteresowane podjęciem rozmów na temat w/w stanowiska proszę o przesłanie aplikacji (CV) na adres: karolina.piwowarczyk@workservice.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

Telefon: 508-040-047