Asystent w dziale marketingu - Łódź

Asystent w dziale marketingu

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent do działu marketingu internetowego

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy

Praca jako asystent w dziale marketingu w celu promowania szybko rozwijającej się marki produkującej sprzęt sportowy.

Wymagania

- płynna znajomość języka angielskiego
- zdolności organizacyjne
- umiejętność pracy przy kilku projektach na raz
- znajomość obszaru IT
- wysoka motywacja
- znajomość zagadnień z dziedziny marketingu
- STATUS STUDENTA LUB UCZNIA

Oferujemy

- zarobki w wysokości 9 zł brutto za godzinę
- możliwość awansu
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „marketing”

Autor ogłoszenia

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Telefon: 0048 12 423 05 05