PRACOWNIK REMONTOWO – BUDOWLANY - Łódź

PRACOWNIK REMONTOWO – BUDOWLANY

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Human Center Agencja Rekrutacyjna (nr 4283/3) dla swojego Klienta –
z branży remontowo - budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

nr.ref R-B/01/09

OPIS STANOWISKA PRACY:

Prace remontowe-budowlane, wykończeniowe z zakresu budownictwa mieszkalnego
Montaż płyt kartonowo – gipsowych
Glazura i terakota
Gładzie
Tynki gipsowe

WYMAGANIA:

Wykształcenie techniczne kierunkowe budowlano-remontowe (wraz z praktykami zawodowymi).
Doświadczenie minimum 6 miesięcy (w tym praktyki zawodowe)
Posiadanie wykształcenia kierunkowego jest obowiązkowe w przypadku braku minimalnego doświadczenia

OFERUJEMY:

Umowę zlecenie
Pracę w systemie jednozmianowym pon. - pt (08.00 – 16.00)
Miesięczny system wynagrodzenia plus premie motywacyjne

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: konsultant@humancenter.pl podając w tytule numer referencyjny. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.