Majster Zarządzający (budowa autostrady) - Łódź

Majster Zarządzający (budowa autostrady)

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta, niemieckiego koncernu budowlanego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: AW/MZ/06
Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Zakres obowiązków:
• Nadzorowanie i koordynowanie pracy kilku sekcji majstrów i ich brygad
• Monitorowanie kosztów oraz postępów w realizacji projektu
• Ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu,
• Opracowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu i robót (bezpośerdnio do Zarządu)
• Koordynowanie prac na powierzonym odcinku robót budowlanych,
• Kontakty i współpraca z kadrą inżynierską

Wymagania
• Wykształcenie techniczne kierunkowe (np: budownictwo);
• Minimum 3 letnie pokrewne doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania robót na dużych projektach drogowych
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Silna osobowość, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi
• Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, doskonała organizacja pracy;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
• Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24