Automatyk - Łódź - Łódź

Automatyk - Łódź

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Jednym z naszych klientów jest międzynarodowa firma produkcyjna.
Obecnie nasz klient poszukuje pracowników na stanowisko automatyka do Działu Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi.

Obowiązki pracownika zatrudnionego na powyższym stanowisku będą obejmować:
• nadzór i utrzymanie ruchu parku maszynowego, w szczególności z zakresu automatyki, systemów sterowania i oprogramowania przemysłowego.
• prowadzenie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji.
• zaopatrzenie Działu Utrzymania Ruchu w niezbędne części i podzespoły do maszyn, zarówno z rynku lokalnego, jak i międzynarodowego.
• uczestnictwo w projektach techniczno – inwestycyjnych realizowanych w firmie.
• wspieranie pracowników Działu Utrzymania Ruchu w pracach mechanicznych.

Wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie minimum średnie techniczne.
• umiejętność programowania sterowników PLC.
• umiejętność konfigurowania falowników.
• przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• umiejętność organizacji czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail:
martyna.skwarek@europeople.pl

Autor ogłoszenia

Martyna Skwarek