Operator wózka widłowego - Łódź

Operator wózka widłowego

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:
MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: ŁÓDŹ (WIDZEW)
WYMAGANIA:
• uprawnienia na wózki widłowe UDT – warunek konieczny
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• dyspozycyjność
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności – nie jest to warunek konieczny.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• kompletacja i transport wewnętrzny na magazynie – obsługa wózka widłowego
• przygotowanie zleceń
• pakowanie, rozkładanie dokumentów
OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie od 17.00 zł brutto
• umowę o pracę tymczasową – po okresie sprawdzającym możliwość przejścia w struktury Naszego Klienta
• pracę w systemie zmianowym
• możliwość pracy w weekendy płatne 100%
LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Prosimy o załączenie klauzuli:

Autor ogłoszenia

Legion CK Sp. zo.o.

Telefon: 506313583

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator wózka widłowego