Informatyk ( mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Łódź

Informatyk ( mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz przedsiębiorstw w zakresie telemarketingu ( telesprzedaż i call center).
Informatyka ( mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Opis stanowiska:
• administracja systemami Windows Server 2003 (instalacja, konfiguracja)
• archiwizacja danych, tworzenie raportów oraz monitorowanie wydajności
• wsparcie współpracowników w zakresie działań infrastruktury IT
• szkolenie konsultantów z zakresu oprogramowania i sprzętu komputerowego
• ewidencjonowanie zleceń pomocy i wsparcia technicznego
Wymagania:
• dobra znajomość środowisk Windows XP, 2000, 2003 Server GNU/Linux Debian,
• znajomość PostgreSQL
• umiejętność programowania w PHP
• podstawowa znajomość programu Zoiper, Asterisk
• doświadczenie na stanowisku Administratora
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
• umiejętność sporządzania dokumentacji i procedur technicznych

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe
• Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ( I lub II grupa)

Aplikację w postaci CV ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
kmuszynski@dimar.pl

W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

Dimar Polska Sp. z o.o.,
ul. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź,
Tel: +48 42 253-89-02

Autor ogłoszenia

Dimar Polska Sp. z o.o.

Telefon: 42 253-89-02