specjalista ds obsługi klienta - Łódź

specjalista ds obsługi klienta

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

MIĘDZYNARODOWA FIRMA O UZNANEJ POZYCJI NA RYNKU DZIAŁAJĄCA W BRANŻY FINANSOWEJ POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
(woj. Łódzkie)
Wymagania:
• minimum średnie wykształcenie
• niekaralność
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• wysoka kultura w kontaktach z klientami
• umiejętność organizacji pracy
• skrupulatność i wielozadaniowość
Obowiązki:
• przedstawianie oferty
• udzielanie podstawowych informacji potrzebnych klientowi
OFERUJEMY:
• Stabilną pracę w międzynarodowej Firmie o uznanej pozycji na rynku
• System szkoleń i wdrażania kandydata do pracy
• Możliwość rozwoju w oparciu o indywidualną ścieżkę kariery

CV należy nadesłać na adres: pracujdlanas@tlen.pl, z dopiskiem w temacie e-maila „SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA”. Uwaga: Zgłoszenia o pracę bez podania notki w temacie nie będą uwzględniane.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)