Specjalista ds. kadr - Łódź

Specjalista ds. kadr

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
 Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie
 Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Excel, Power Point, Word) oraz programu Płatnik
 Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zbiorowego prawa pracy
 Znajomość programów kadrowo – płacowych (preferowana Koma e-HR)
 Znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną, samodzielną komunikację ustną i pisemną)
 Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
 Dokładność, systematyczność, komunikatywność, nastawienie na zmiany

Zadania:

 Przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu, książeczek ubezpieczeniowych itp.
 Przygotowywanie grafików pracy i weryfikacja czasu pracy
 Prowadzenie akt pracowniczych
 Praca z systemem kadrowo-płacowym (baza danych pracowników, generowanie i tworzenie raportów itp.) i programem Płatnik
 Przygotowywanie planów urlopowych
 Kontrolowanie ważności badań lekarskich
 Przygotowywanie raportów i analiz (dotyczących m.in. fluktuacji, absencji, nadgodzin, poziomów wynagrodzeń)
 Cykliczne badania rynku wynagrodzeń
 Wsparcie procesu naliczania wynagrodzeń dla pracowników

Dodatkowe informacje:
Adriana Legowicz
+48587362146

ŁOWCY DOSKONALI
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY!!!
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@lebo-hr.pl, podając w temacie listu numer referencyjny (KADRY/09) oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Telefon: 515120202