KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY USŁUG REKRUTACYJNYCH - Łódź

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY USŁUG REKRUTACYJNYCH

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Główne obowiązki :
aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
sprzedaż usług rekrutacyjnych,
przygotowywanie i aktualizacja ofert handlowych,
przyjmowanie zamówień,
negocjowanie,
utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
Wymagania:
wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów),
min. rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,
umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
wysokie umiejętności interpersonalne,
zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
ogólna wiedza z zakresu HR,
samodzielność i inicjatywa w działaniu,
bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
Oferujemy:
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników
elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pomostpraca@o2.pl
Informacja pod numerem telefonu : 503 35 66 45

Autor ogłoszenia

Maria

Telefon: 503 35 66 45