doradca klienta prestige - Łódź

doradca klienta prestige

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Międzynarodowy koncern finansowy w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje do przedstawicielstwa w Łodzi

DORADCA KLIENTA PRESTIGE
(miejsce pracy: woj. łódzkie)
Zadania:
• Aktywne pozyskiwanie klientów PRESTIGE
• Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• Realizacja indywidualnych celów biznesowych
• Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
• Komunikatywność
• Wykształcenie min. średnie
• Dobra organizacja pracy
• Niekaralność
• doradztwie finansowym
Oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie
• W ramach nowoczesnej ścieżki kariery możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałe warunki pracy
• Pakiet szkoleń
CV oraz list motywacyjny należy nadesłać na adres: pracujdlanas@tlen.pl, z dopiskiem w temacie e-maila „DORADCA KLIENTA PRESTIGE”. Uwaga: Zgłoszenia o pracę bez podania notki w temacie nie będą uwzględniane.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)