ZATRUDNIMY POKOJOWĄ - Łódź

ZATRUDNIMY POKOJOWĄ

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Hostel MOLO w Łodzi to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w cichej i spokojnej dzielnicy Łodzi zaledwie 10 minut od centrum.
Doskonała komunikacja, przyjazna atmosfera oraz profesjonalna obsługa czyni go niezastąpionym miejscem podczas podróży służbowych i turystycznych.

Obecnie Hostel MOLO poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pokojowa

Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: POK/08/11

Opis stanowiska:

• Utrzymanie czystości i porządku w Hostelu MOLO.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe;
• Rzetelność, sumienność, uczciwość;
• Umiejętność pracy w grupie;
• Sprawność fizyczna.

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: dzialpersonalny@centrummolo.pl
Prosimy o wpisanie w temacie maila numeru referencyjnego: POK/08/11

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883”.