specjalista ds. programów inwestycyjnych - Łódź

specjalista ds. programów inwestycyjnych

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Międzynarodowy koncern finansowy w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje do przedstawicielstwa w Łodzi na stanowisko:

Specjalista ds. programów inwestycyjnych
(Łódź i region łódzki)

Wymagania:

- min. średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
- przedsiębiorczość, osoby o zacięciu biznesowym
- umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientem
- samodzielność, odpowiedzialność i kreatywność
- niekaralność

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie klientów
- analiza finansowa i badanie potrzeb
- doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań finansowych
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

- rozwój zawodowy w oparciu o nowe rozwiązania finansowe
- ciekawą ścieżkę kariery zawodowej
- mocno konkurencyjny poziom wynagrodzeń
- system atrakcyjnych nagród i bonusów
- efektywny system szkoleń
- możliwość awansu na stanowiska menadżerskie dla najlepszych specjalistów

CV należy nadesłać na adres: pracujdlanas@tlen.pl, z dopiskiem w temacie e-maila „Specjalista ds. programów inwestycyjnych”. Uwaga: Zgłoszenia o pracę bez podania notki w temacie nie będą uwzględniane.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami