Referent ds. finansowo-rozliczeniowych - Łódź

Referent ds. finansowo-rozliczeniowych

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Dział Personalny Instytutu Postępowania Twórczego Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Numer ref.: RFR/05/2010

Zakres obowiązków:

• wystawianie i opisywanie faktur VAT;
• prowadzenie statystyk;
• wykonywanie zestawień finansowych;
• przygotowywanie kalkulacji;
• pomoc w rozliczaniu czasu pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (ewentualnie studenci ostatnich lat – preferowane kierunki finanse, ekonomia);
• Wiedza z zakresu podstaw księgowości i finansów (mile widziana wiedza z zakresu płac);
• Skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia;
• Asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu;
• Terminowość.

Oferujemy:

• Umowę o pracę, cały etat;
• Dużą samodzielność;
• Możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez wykonywanie ambitnych projektów z zakresu finansów;
• Pracę w motywującej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: dzialpersonalny@ipt.pl, w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).”

Autor ogłoszenia

Telefon: 422995517