Poszukuję Doradcy ds. Planów Finansowych - Łódź

Poszukuję Doradcy ds. Planów Finansowych

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Grupa finansowa o zasięgu międzynarodowym podejmie współpracę z doradcami klienta.

Zadania:
-doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
-badanie potrzeb klientów,
-aktywne pozyskiwanie klientów.

Od kandydatów oczekujemy:
-samodyscypliny i wytrwałości,
-zainteresowania tematyką finansową,
-gotowości do kontaktu z klientem,
-min. średniego wykształcenia,
-doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług.

Kandydatom oferujemy:
-klarowny system rozliczania,
-zdobycie licencji Państwowej (bezterminowo),
-profesjonalny cykl szkoleń,
-możliwość dołączenia do kadry Managerskiej,
-klarowne zasady współpracy,
-pracę w młodym i dynamicznym zespole.

CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rekrut1@onet.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Autor ogłoszenia

Marcin

Telefon: 784 43 18 47