pracownik biurowy - Łódź - Łódź

pracownik biurowy - Łódź

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Efect Doradztwo Finansowe SA poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
- znajomość pakietu MS Office – zwł. programów Excel, Outlook
- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
- status ucznia/studenta
- dyspozycyjność - pon-pt
Obowiązki:
- zapewnienie przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi szczeblami współpracowników
- przyjmowanie, segregacja i ewidencjonowanie dokumentów
- wstępna weryfikacja dokumentów finansowych
- raportowanie wykonanych zadań
- pomocnicze prace biurowe
Warunki zatrudnienia:
- przed przystąpieniem do pracy obowiązkowe szkolenie w centrali firmy w Poznaniu
- możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych potrzeb
- pomoc w bieżącej pracy lub czas urlopu/choroby stałych pracowników
- forma zatrudnienia: umowa-zlecenie
Forma kontaktu:
osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy praca@doradztwofinansowe.pl z dopiskiem „ŁÓDŹ – pracownik biurowy”