Administrator Bezpieczeństwa Informacji - Łódź

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Dział Personalny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Numer referencyjny: ABI/05/2010

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:
• Organizacja bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych zgodnie w wymogami ustawy o ochronie danych osobowych;
• Zapewnienie przetwarzania danych osobowych zgodnie z przepisami;
• Wydawania i anulowanie upoważnień do obsługi systemu informatycznego oraz urządzeń wchodzących w jego skład dla osób przetwarzających dane osobowe;
• Przetwarzanie rejestru osób mających dostęp do danych osobowych;
• Prowadzenie postępowań wyjaśniających w przypadku naruszenia ochrony danych osobowych;
• Kontrola działań komórek organizacyjnych pod względem zgodności przetwarzania danych z przepisami o ochronie danych osobowych;
• Inicjowanie i podejmowanie przedsięwzięć w zakresie doskonalenia ochrony danych osobowych w Uczelni.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja);
• Znajomość zagadnień z zakresu ustawy o ochronie danych osobowych;
• Wiedza dotycząca przetwarzania danych w systemach informatycznych;
• Umiejętność redagowania procedur służbowych;
• Zorientowanie na wynik;
• Skrupulatność, zaangażowanie, asertywność.

Oferujemy:
• Umowę o pracę (cały etat);
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Dużą samodzielność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: dzialpersonalny@ahe.lodz.pl

Prosimy o dopisanie w temacie maila nazwy stanowiska: tj. Administrator Bezpieczeństwa Informacji .

Prosimy także o dołączenia do CV klauzuli następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).”

Autor ogłoszenia

Telefon: 422995517