OFERTA DLA PANI Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM - Konstantynów Łódzki

OFERTA DLA PANI Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miasto: Ogłoszenia Konstantynów Łódzki, Region: Lubelskie

Data rozpoczęcia: 3.01.2016; Dortmund
Potrzebna opieka dla Pani:
- mieszka sama, obrzeża miasta, dom wielorodzinny + ogród, do sklepu poniżej 30 min,
- Pani ma 88 lat, waży 60 kg i ma 160 cm wzrostu

CHOROBY/DOLEGLIWOŚCI:
- problemy z poruszaniem z racji wieku, porusza się przy chodziku,
- niewydolność serca, demencja,

- częściowa inkontynencja,
- częściowe problemy z słuchem i wzrokiem, nosi okulary.

OBOWIĄZKI PRZY PANI:
- pomoc przy transferze,
- przebieranie, kąpiel,
- wymaga pampersowania,
- domowe obowiązki: zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, wizyty u lekarza.

Pani nie ma problemów ze spożywaniem posiłków, bierze środki nasenne, korzysta z podnośnika do wanny, specjalnego łóżka.
Jest dostęp do internetu i TV.
Szukamy opiekunki, która ma doświadczenie w opiece, z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Kandydatom oferujemy:
–gwarancja terminowych i szybkich wypłat
- legalną pracę (A1), szybkie wyjazdy
- odprowadzane składki ZUS oraz kartę EKUZ
- wypłata w Euro lub PLN (zależy od opiekunki)
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 12 357 36 30 oraz 739 422 076 od Pn - Pt 9:00 - 15:00 oraz pod adresem email rekrutacja@progressio24.pl
Odpowiadamy na każde zgłoszenie jakie do Nas przyjdzie.

Autor ogłoszenia

progressio24

Telefon: 739 422 076

ZdjęciaZdjecia - OFERTA DLA PANI Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM