Kucharz - Biała Rawska

Kucharz

Miasto: Ogłoszenia Biała Rawska, Region: Lubelskie

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Francja
Opis stanowiska:
• przygotowywanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie z recepturami i instrukcjami
• praca w dużym obiekcie turystycznym (camping z domkami i restauracją)

Oczekiwania:
• minimum 1 rok doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
• dbałość o czystość w miejscu pracy
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego- warunek konieczny

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ udział w napiwkach
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
• praca na okres od kwietnia do września
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/274896/1857/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kucharz