Przedstawiciel Handlowy - Bełchatów

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Bełchatów, Region: Lubelskie

Opis stanowiska
Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i skuteczne prowadzenie procesu sprzedaży aplikacji internetowej.
Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
Prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert i negocjacje z Klientami.
Wspieranie stałego rozwoju firmy poprzez inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów sprzedażowych, rozwoju usług oraz stałe rozszerzenie bazy partnerów.

Wymagania
Silna motywacja, zaangażowanie i inicjatywa.
Wysoka samodzielność i dynamizm działania.
Duża konsekwencja i wytrwałość w dążenia do celu.
Kreatywność
Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
Biegła obsługa komputera (Ms Word, Internet).
Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży- szczególnie mile widziane doświadczenie w branży IT.

Oferujemy
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, oferujemy możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
Możliwość uczestnictwa w unikalnym i innowacyjnym projekcie.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.
Swobodę w planowaniu oraz organizacji zadań i czasu pracy.
Przyjazną atmosferę pracy.

Szukamy kandydatów na region Bełchatowa, Piotrkowa Tryb. Tomaszowa Maz. i Radomska.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą: rekrutacja@bai.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Bełchatowska Agencja Informacy

Telefon: 000000000