Zarabiaj jako dystrybutor - Bełchatów

Zarabiaj jako dystrybutor

Miasto: Ogłoszenia Bełchatów, Region: Lubelskie

FM GROUP jest grupą firm z branży perfumeryjnej działających w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), której początek dała firma FM GROUP Polska, założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego. Dynamiczny rozwój i wkraczanie FM GROUP na rynki zagraniczne wymagały stworzenia koordynującej wszystkie działania centrali , dlatego w 2007 roku została powołana do życia firma FM GROUP World. Obecnie w skład FM GROUP wchodzi wrocławska centrala FM GROUP World oraz ponad 40 oddziałów w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz Azji.

Wymagania :

* Ukończone 18 lat !

Opis stanowiska

* Poszukujemy młodych i dynamicznych osób do podjęcia współpracy !
* Firma FM Group zajmuje się sprzedażą perfum, kosmetyków, chemią gospodarczą, oraz telefonią komórkową.
* W ofercie mamy zamienniki oryginalnych perfum, balsamy, żele i wiele innych produktów.
* Praca polega na bezpośredniej sprzedaży produktów.
* Dodam że rejestracja jest DARMOWA i trwa dosłownie chwilkę
* Nie ma się nic do stracenia ale warto spróbować i przy okazji mieć dla siebie taniej produkty FM Group.

Oferujemy :

* Wysokie wynagrodzenie !
* Swobodne działania !
* Elastyczny czas pracy !

ZAPRASZAM!
Dołącz do naszego zespołu.
Czekamy właśnie na Ciebie!
Oto namiary by się ze mną skontaktować

Gadu-Gadu 1643685

Telefon: 727 901 180

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Zarabiaj jako dystrybutor