Pracownik Restauracji McDonald\'s w Bełchatowie - Bełchatów

Pracownik Restauracji McDonald\'s w Bełchatowie

Miasto: Ogłoszenia Bełchatów, Region: Lubelskie

Jeśli szukasz pracy

dopiero zaczynasz karierę zawodową lub masz wieloletnie doświadczenie,
jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną, chcesz pracować w zespole

zostań pracownikiem restauracji McDonald’s® w Bełchatowie

Obowiązki:
Pracownik Restauracji:
- praca przy kasie - przy obsłudze gości
- praca na obszarze kuchni - przygotowywanie kanapek
- drobne prace porządkowe w restauracji i terenie wokół restauracji

Oferujemy:
● uczciwe warunki zatrudnienia
● godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
● profesjonalne szkolenia
● jasne zasady oceny
● szerokie perspektywy awansu

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- otwartość na potrzeby gości restauracji
- umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur
- umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowania inicjatywy
- umiejętności komunikacyjne
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończone 18 lat

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Więcej szczegółów w restauracji McDonald’s w Bełchatowie
ul. Lipowa 68 tel. 602 412 367 @ cp.lodz@pl.mcd.com

Autor ogłoszenia

McDonald\'s Polska Sp. zo.o.

Telefon: 694 495 945

ZdjęciaZdjecia - Pracownik Restauracji McDonald\'s w Bełchatowie