Inżynier Projektu Budowlanego - Niemcy - Aleksandrów Łódzki

Inżynier Projektu Budowlanego - Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki, Region: Lubelskie

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem stałej pracy w Niemczech na stanowisku:

Inżynier projektu budowlanego

Opis stanowiska:
- Udział w planowaniu i prowadzeniu projektów budowlanych we wszystkich jego etapach, budowa dużych obiektów handlowych
- Nadzór nad przebiegiem wykonywanych prac
- Analiza oraz przygotowanie dokumentacji technicznej
- Sprawowanie samodzielnej funkcji Kierownika Projektu
- Zarządzanie i nadzór podległym personelem

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne oraz doświadczenie w zawodzie
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
- Praktyczna znajomość oprogramowania SPS
- Wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne
- Umiejętność pracy w zespole profesjonalistów
- Terminowość, rzetelność, pracowitość i otwartość na wiedzę oraz chęć nauki

Pracodawca oferuje:
- Wysokie wynagrodzenie
- Stałą, stabilną pracę, zatrudnienie na warunkach niemieckich
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz duże możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane mogą złożyć swoje aplikacje (CV w języku niemieckim lub angielskim) na adres mailowy:
rekrutacja@praca-efekt.pl

w tytule maila wpisując – Inżynier

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999

Autor ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Efekt

Telefon: 957397999