Mobilny Doradca Biznesowy - Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Bełchatów - Aleksandrów Łódzki

Mobilny Doradca Biznesowy - Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Bełchatów

Miasto: Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki, Region: Lubelskie

Focus HR Advisors prowadzi obecnie dla swojego Klienta działającego w branży telekomunikacyjnej znaczący projekt rekrutacyjny. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Mobilnego Doradcy Biznesowego na obszar województwa łódzkiego – Łódź, Piotrków Trybunalski, Kutno, Sieradz, Skierniewice, Łask, Bełchatów, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Aleksandrów Łódzki.

Mobilny Doradca Biznesowy
(przedstawiciel handlowy)
Nr ref.: MDB/11

WYMAGANIA:
• Doświadczenie we współpracy z klientami Biznesowymi minimum (1 rok)
• Wykształcenie minimum średnie
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
• Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Prawo jazdy kat. B
• Posiadanie własnego samochodu (pierwsze 6 miesięcy)
ZADANIA:
• Pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
• Budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Realizowanie wyznaczonych celów
OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
• Wsparcie sprzedaży z ramienia Operatora
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
• Rozbudowany pakiet szkoleń
• Możliwość udziału w ciekawych wyjazdach

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji na adres: praca.ks@focushr.pl w tytule wpisując numer referencyjny MDB/11.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Focus Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bocznej 11, 95-200 Pabianice”.

Autor ogłoszenia

Focus HR Advisors

Telefon: (042) 230 16 60