Opiekunka do Pani w DUDWEILER atrakcyjne warunki +premie! - Kowal

Opiekunka do Pani w DUDWEILER atrakcyjne warunki +premie!

Miasto: Ogłoszenia Kowal, Region: Lubelskie

Opiekunka z komunikatywną/dobrą znajomością j. niemieckiego do Pani w SB DUDWEILER (dzielnica Saarbrücken, ok. Frankfurt nad Menem)

SZUKASZ PRACY JAKO OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH? ZGŁOŚ SIĘ DO ANGEL CARE 24! ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDIENIA, ZAROBKI DO 1400 EURO NETTO + PREMIE!

TERMIN WYJAZDU: 1.10

Profil Podopiecznej:
Wiek: 92 lat
Waga: 50 kg
Wzrost: 155 cm
Schorzenia: w wyniku wylewu pani jest lewostronnie sparaliżowana. Ostatnio przeszła także operację prawej nogi – jest w trakcie rehabilitacji. Ponadto podopieczna cierpi na inkontynencję.
Sposób poruszania się: pani jest osobą leżącą, ale jest nadzieja, że będzie poruszała się na wózku.
Warunki mieszkaniowe: pani mieszka sama w domu wielorodzinnym z ogrodem.
Dla opiekunki: opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu, TV oraz osobną łazienkę. Obligatoryjnie opiekunce przysługują 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:
- wykonywanie higienicznych czynności oraz roz- i ubieranie
- opróżnianie cewnika oraz zmiana pieluchomajtek
- wykonywanie transferu na wózek
- przygotowywanie posiłków, prowadzenie domu,
- wspólne spędzanie czasu z podopieczną.

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego;
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;

Oferujemy:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 388 67 65;
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

Autor ogłoszenia

angel care 24

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka do Pani w DUDWEILER atrakcyjne warunki +premie!