Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy - Bydgoszcz

Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje dla swojego klienta z Ulm (Południowe Niemcy) pracowników produkcji (k/m) na pełen etat.

Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy
Miejsce pracy: Ulm

Zakres obowiązków:

– Standardowe czynności przy obróbce mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego
– Praca przy taśmie
– Pakowanie produktów w skrzynki i kartony
– Przeprowadzanie kontroli jakości

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
– Mile widziana dobra umiejętność trybowania mięsa wieprzowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Rzetelności
– Gotowości do pracy zmianowej
– Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
Rozpoczęcie pracy: 2.05.2018

Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie od 9,49 euro brutto/h zgodnie z taryfikatorem ìGZ
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład
– Komfortowe zakwaterowanie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com| Tel. 052/522 80 50

Autor ogłoszenia

Concept Plus Sp. z o.o.

Telefon: 052 522 80 50

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy