Pomocnik lakiernika (k/m) – Holandia - Bydgoszcz

Pomocnik lakiernika (k/m) – Holandia

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta – lakierni w Weerselo (Holandia), specjalizującej się w lakiernictwie przemysłowym elementów drewnianych i metalowych – poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Weerselo

Zakres obowiązków:

– Prace przygotowawcze
– Zawieszanie części metalowych
– Szlifowanie, przyklejanie taśmy ochronnej na elementy, które nie mają zostać polakierowane, szlifowanie kantów
– Transport wewnątrzzakładowy
– Rozładunek elementów
– Możliwość nauczenia się lakierowania drewnianych ram okiennych

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
– Samodzielności
– Dokładności i rzetelności
– Doświadczenie jako pomocnik lakiernika oraz w obróbce metalu mile widziane

Oferujemy:

– Przyuczenie do zawodu lakiernika
– Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie w wysokości 9,67 euro brutto/h zgodnie z taryfikatorem CAO Metaal
– Różnorodne i odpowiedzialne zadania
– Przyjazną atmosferę w pracy w rodzinnym przedsiębiorstwie
– Możliwość zostania przejętym przez pracodawcę po 6 miesiącach

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com| Tel. 052 522 80 50

Autor ogłoszenia

Concept Plus Sp. z o.o.

Telefon: 052 522 80 50

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pomocnik lakiernika (k/m) – Holandia