Praca od zaraz z domu! Call center/Wysokie zarobki - Bydgoszcz

Praca od zaraz z domu! Call center/Wysokie zarobki

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

Grupa Contact House to innowacyjne centrum kontaktu świadczące kompleksowe oraz specjalistyczne usługi Call&Contact Center.

Do współpracy angażujemy ludzi, którzy w swoich działaniach kierują się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją oraz odpowiedzialnością za powierzone zadania. Dlatego, jeżeli identyfikujesz się z takimi wartościami - aplikuj koniecznie - porozmawiajmy o Twojej przyszłości!

Na chwilę obecną Grupa ContactHouse.pl prowadzi rekrutacje na wiele projektów sprzedażowych na stanowisko:
Agent/Specjalista ds. obsługi Klienta

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:
- Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż (stali klienci oraz tzw. \"ciepła baza\")
- Doradzanie klientom - dopasowanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
- Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
- Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi telefonicznej

Jesteś idealnym Kandydatem/Kandydatką, jeżeli:
- Jesteś komunikatywny/a i lubisz rozmawiać z ludźmi
- Lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów
- Profesjonalnie podchodzisz do pracy, a swoje obowiązki wykonujesz rzetelnie
- Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał sprzedażowy
- Chcesz pracować zdalnie
- Masz stały dostęp do komputera, Internetu i słuchawek
- Posiadasz doświadczenie w sprzedaży przez telefon lub w kontakcie z klientem, ale nie jest to warunek konieczny

Z naszej strony proponujemy:
- Wynagrodzenie 3000-8000 zł netto (gwarantowana podstawa oraz dodatkowe premie i prowizje)
- Tygodniowe rozliczenie = wypłatę dostajesz raz w tygodniu!
- Umowę zlecenie już po pierwszym miesiącu
- Rekrutacja, szkolenie i praca w 100% w trybie zdalnym!
- Profesjonalne szkolenia prowadzone przed doświadczonych Trenerów Sprzedaży,
- Partnerską atmosferę współpracy oraz stałe wsparcie Lidera Zespołu na każdym etapie
- Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozmową i poznaniem wszystkich szczegółów współpracy - nie czekaj!
Wyślij do nas swoje CV już teraz!

Autor ogłoszenia

ContactHouse

ZdjęciaZdjecia - Praca od zaraz z domu! Call center/Wysokie zarobki