Operator wtryskarki - Bydgoszcz

Operator wtryskarki

Miasto: Ogłoszenia Bydgoszcz, Region: Lubelskie

GRASER Agencja Pracy Tymczasowej
Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy PP.PL-9010-14/41/2005-2009
ul. 3 Maja 7/2
85-016 Bydgoszcz
tel/fax 0048 52 321 60 60
tel/fax 0048 52 349 30 10
www.graser.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00

Stanowisko: Ustawiacz wtryskarki
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr oferty: PL001-05-10DW

Zakres obowiązków:
• ustawianie wtryskarki zgodnie z dokumentacją techniczną
• przygotowanie materiałów na stanowiskach zgodnie ze specyfikacją
• obsługa maszyn wtryskowych
• utrzymanie maszyn, wtryskarek, form i innych urządzeń w sprawności
• rozwiązywanie problemów związanych z procesem wtrysku

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie minimum 2 letnie
• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość rysunku technicznego
• pożądane osoby uczciwe, chętne do pracy i dobrze zmotywowane
• zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferta:
• praca jednozmianowa
• stała praca w oparciu o umowę o pracę
• praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
bydgoszcz@graser.pl
lub kontakt osobisty w biurze w Bydgoszczy przy ul. 3 Maja 7/2

E-mail rekrutacyjny powinien zawierać:
- CV
- list motywacyjny
- numer oferty PL001-05-10DW

Prosimy o załączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Graser Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Graser agencja pracy

Telefon: 523216060

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator wtryskarki