Opiekunka osób starszych - Austria - Złotoryja

Opiekunka osób starszych - Austria

Miasto: Ogłoszenia Złotoryja, Region: Lubelskie

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - AUSTRIA
Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje dla swojego austriackiego partnera opiekunów osób starszych.
Zakres obowiązków:
• Opieka nad seniorem,
• Pomoc w codziennych czynnościach,
• Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
• Przygotowywanie posiłków,
• Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza,
• Organizacja czasu wolnego podopiecznego.
Wymagania:
• Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
• Kurs opiekuna medycznego lub osoby starszej będzie atutem,
• Min. 2-letnie doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
• Czynne prawo jazdy kat. B (Mile widziane),
• Inne certyfikaty lub referencje mogą wzmocnić kandydaturę,
• Empatia, cierpliwość, chęć niesienia pomocy innym, przyjazność oraz pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi.
Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od: doświadczenia, kwalifikacji, znajomości języka oraz od stopnia trudności opieki nad seniorem,
• Austriackie ubezpieczenie zdrowotne,
• Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego z oddzielnym pokojem,
• Pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy na terenie Austrii,
• Zwrot kosztów podróży w obie strony,
• System zmianowy co 28 dni.
Zapewniamy stałą opiekę polskiego koordynatora podczas pobytu na terenie Austrii.
Aplikację prosimy przesyłać na adres: ewa@agencja-headhunters.eu z tematem – OP/AUT/2016

Autor ogłoszenia

Headhunters Sp. z o.o.

Telefon: 609694569