Tłumacz j. niemieckiego-pracownik inwentaryzacji - Zgorzelec

Tłumacz j. niemieckiego-pracownik inwentaryzacji

Miasto: Ogłoszenia Zgorzelec, Region: Lubelskie

Pracownik inwentaryzacji - Tłumacz
Numer referencyjny: T/D/(Zgorzelec)

Miejsce pracy: Niemcy
Termin: Praca od 11.07.2010

Zadania na stanowisku:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania na stanowisku:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
• Dyspozycyjność w wybranych trzy tygodniowych turnusach wyjazdowych w okresie od 11.07.2010 do 15.12.2010

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenie lub o dzieło.
• Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
• Wynagrodzenie 160 PLN brutto za każdą inwentaryzację (wynagrodzenie łączne do 3600 zł brutto miesięcznie),
• Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Aplikacji na adres e-mail: adam.domek@issp.pl

Maile proszę tytułować I/D/(Zgorzelec)

ZdjęciaZdjecia - Tłumacz j. niemieckiego-pracownik inwentaryzacji