Gosposie, opiekunki osób starszych Irlandia, Anglia - Wrocław

Gosposie, opiekunki osób starszych Irlandia, Anglia

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Opiekunki osob starszych, osoby prowadzące domy rodzinne w Irlandii, Anglii.
Super oferta dla kobiet w wieku od 25 do 65 lat
Inne zawody dla osób znających język obcy
Wymagania
Podstawowa znajomość języka obcego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, ewentualnie w prowadzeniu domu, dobry stan zdrowia, mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy
wyżywienie zakwaterowanie wynagrodzenie 1500 do 6000 zl/mies. ewentualnie kurs językowy
Staranny i indywidualny dobór ofert. Dla każdej osoby staramy dobrać się najbardziej pasującą rodzinę. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach a postaramy się je spełnić!
Oferujemy 24 h serwis dla naszych podopiecznych , opiekę rezydenta zagranicznego ,do 3 razy zmianę rodziny na miejscu.
Posiadamy Certyfikat MGiP 1926/1b

W naszych biurach zatrudnione są osoby po pobytach zagranicznych, które mogą opowiedzieć o własnych doświadczeniach.
Oddzwaniamy do osób zainteresowanych, podaj nam swój numer i haslo anna mailem koncepcja@onet.pl lub sms 0502344113 a zadzwonimy do Ciebie
Koncepcja
Wrocław ul Podwale 62 pok. 01
www.koncepcja.eu
www.work-eu.eu

Autor ogłoszenia

Agencja Pracy Koncepcja

Telefon: 071 343-80-73