Mechanik-Norwegia - Wrocław

Mechanik-Norwegia

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna GlobalForce poszukuje do pracy w Norwegii mechaników z doświadczeniem w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych (Volvo,Renault, Daf, MAN)
Opis stanowiska:
Naprawa oraz serwisowanie samochodow ciezarowych.
Aby rozpatrzyc nadeslane zgloszenie wymagamy minimum:
- Wyksztalcenie zawodowe lub srednie o profilu mechanicznym
- Minimum 3 letnie doswiadczenie jako mechanik
- Znajomosc j. niemieckiego lub j. angielskiego
- Gotowosc do podjecia nauki j. norweskiego
- Posiadanie waznego paszportu

Zapewniamy:
- Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pomoc w przygotowaniu niezbednych do zatrudnienia dokumentow
- Opieke podczas trwania kontraktu
- Umowe na czas nieokreslony( z 6- miesiecznym okresem probnym)
- Wynagrodzenie 140 NOK/godz- 150 NOK/ godz brutto
- Nadgodziny platne +50%
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce,platne do 3,500 NOK/ miesiecznie
- Pracodawca zapewnia niezbedne narzedzie do pracy, ubrania robocze oraz sprzet ochronny
- Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- Pomoc w zalatwieniu wszelkich formalnosci , uzyskaniu karty podatkowej, numeru personalnego oraz zalozeniu konta bankowego
- Zasilek rodzinny na kazde dziecko do 18 roku zycia wynosi 970 NOK miesiecznie. Kwota zasilku zwolniona jest od podatku.
Osoby spelniajace wymagania prosimy o przeslanie Cv w jezyku polskim lub angielskim
e-mailem na adres: marcin@globalforceservices.com
Kontakt - Marcin Wegier,
tel.: 012 378 48 30, 668328800
fax: 012 378 48 31