Pracownik magazynowy/Komisjoner - Wrocław

Pracownik magazynowy/Komisjoner

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Aurach

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie art. sportowych przy pomocy wózka elektrycznego
- obsługa skanera
- czynności porządkowe na magazynie

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- umiejętność szybkiego uczenia się
- wysokie standardy w obszarze BHP
- wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemiecką firmą
- stawka 9,00 euro brutto/h
- możliwość rozwoju
- pakiet ubezpieczeń miesięcznie
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kadry@issp.pl
lub kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Autor ogłoszenia

Telefon: 713778800

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik magazynowy/Komisjoner