Pracownik inwentaryzacji - Węgry/Niemcy - Wrocław

Pracownik inwentaryzacji - Węgry/Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Pracownik inwentaryzacji
Numer referencyjny: I/HU/(Wrocław)

Miejsce pracy: Węgry
Możliwe również wyjazdy do: Niemiec, Włoch, Austrii i Słowenii.
Termin: Praca od 17.10.2012 do 31.01.2013

Zadania na stanowisku:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania na stanowisku:
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
• Dyspozycyjność w okresie od 17.10.2012 do 31.01.2013

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenie ZUS
• Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
• Wynagrodzenie 130 PLN brutto za każdą inwentaryzację
• Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących informacji:
Imię, nazwisko, miejscowość, PESEL, telefon oraz terminy, w których będą Państwo dyspozycyjni na adres: inwent.rekrutacja@issp.pl

Maile proszę tytułować I/HU/(Wrocław)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
ISSP Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru agencji zatrudnienia 505

Autor ogłoszenia

ISSP

Telefon: 713778800

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji - Węgry/Niemcy