Praca opiekunki 83letniego Pana w Niemczech - Wrocław

Praca opiekunki 83letniego Pana w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Informacje o podopiecznym:
Wiek podopiecznego: 83 lata
Schorzenia: Inkontynencja, poruszający się przy balkoniku, lekka demencja, reumatyzm, problemy z sercem

OBOWIĄZKI:
- Proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
- Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

OFERUJEMY
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
-Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
-Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

WYMAGANIA:
- KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
- dobry stan zdrowia

MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Kraków, ul. Wielicka 50, Tel.: 12 290 44 21, 12 290 44 22
Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1, Tel.: 666 826 907
Wrocław, ul. Kościuszki 138, Tel.: 666 826 237

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl

altenpflege@interkadra.pl

Autor ogłoszenia

Interkadra

Telefon: 122904422

ZdjęciaZdjecia - Praca opiekunki 83letniego Pana w Niemczech