Praca dla murarza na terenie Niemiec - Wrocław

Praca dla murarza na terenie Niemiec

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Poszukujemy murarzy do pracy na terenie Niemiec do budowy domków jednorodzinnych.

Opis stanowiska:
- murowanie ścian i zbrojenie, dodatkowe prace pomocnicze na budowie

Oczekiwania:
- minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
- zaangażowania do pracy, dokładności
- ubrania robocze we własnym zakresie (ogrodniczki, kask, kamizelka odblaskowa, buty z blaszką)
- własne narzędzia podręczne
- mile widziane prawo jazdy kat. B + samochód,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 13,00€ / godzinę
- czas pracy 40-55 godzin tygodniowo, praca również w soboty
- darmowe zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym dla monterów
- zwrot kosztów przejazdu między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy
- możliwość dłuższej współpracy
- ubezpieczenie w prywatnej firmie ubezpieczeniowej UNIQA – koszty pokrywa zleceniodawca

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV
na adres mailowy. Telefon kontaktowy: 534 121 622 (Pn-Pt w godzinach 9-16)

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458)

Autor ogłoszenia

Eurokontakt

Telefon: 534121622

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość