Ślusarz-machanik,ślusarz przemysłowy,mechanik przemysłowy Niemcy - Wrocław

Ślusarz-machanik,ślusarz przemysłowy,mechanik przemysłowy Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Niemiecka firma produkcyjna (produkcja materiałów do pakowania z papieru/tektury) poszukuje fachowców na stanowisko ślusarz-mechanik, ślusarz przemysłowy, mechanik przemysłowy.

Opis stanowiska:
- konserwacja oraz naprawa hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
- język niemiecki w stopniu komunikatywnym/czytanie rysunku technicznego
- wykształcenie o profilu ślusarstwo/spawalnictwo/mechanika poparte świadectwem
- minimum 5-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach pracy
- umiejętność spawania metodą MIG, MAG, elektrodą otuloną
- umiejętność cięcia palnikiem
- umiejętność frezowania konwencjonalnego, CNC
- znajomość automatyzacji maszyn i urządzeń

Oferujemy:
- umowę o pracę zawartą z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- minimalny okres zatrudnienia 6 miesięcy
- płatny urlop wypoczynkowy
- płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w języku polskim oraz niemieckim oraz skanem dokumentów na adres:
raciborz@silesiapersonal.pl 324151501
opole@silesiapersonal.pl 774548850
gliwice@silesiapersonal.pl 323303671

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\".