Komisjoner Miejsce pracy: Niemcy - Heitersheim - Wrocław

Komisjoner Miejsce pracy: Niemcy - Heitersheim

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner
Miejsce pracy: Niemcy - Heitersheim

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- pakowanie art. biurowych i elektronicznych
- kompletowanie zamówień dla sklepu internetowego
- czynności porządkowe na magazynie
- obsługa działu poczty

Wymagania:
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawkę 9,00 € brutto/h
- pakiet ubezpieczeń
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do Nas:

kadry@issp.pl

lub zadzwoń na nr tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę LPS dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

www.lps.ag

Autor ogłoszenia

LPS

Telefon: 713778800

ZdjęciaZdjecia - Komisjoner Miejsce pracy: Niemcy - Heitersheim