Komisjoner Bönen – Niemcy - Wrocław

Komisjoner Bönen – Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej poszukuje dla jednego z naszych klientów osób na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Bönen – Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- pakowanie i komisjonowanie akt. odzieżowych, tekstylnych i wielobranżowych
- zbieranie zamówień przy pomocy wózka elektrycznego i skanera

Wymagania:

- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność pracy w zespole
- nastawienie na realizację powierzonych zadań

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Oferujemy:
- pracę w systemie 2 zmianowym
- stawkę 8,8,€ brutto/h
- niemiecką umowę o pracę
- pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie za 6,5 € za dobę
- wynagrodzenie naliczane do 15 stego kolejnego miesiąca

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do Nas:

kadry@issp.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę LIS dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Autor ogłoszenia

Issp

Telefon: 713778800

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Komisjoner Bönen – Niemcy