JEźDZIEC, STAJENNY - Wrocław

JEźDZIEC, STAJENNY

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

APT Laudam dla swojego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób na stanowiska:
Jeździec
Stajenny


Opis stanowiska:
- udział w treningach, zawodach, pokazach i wyścigach
- opieka nad końmi wyścigowymi, przygotowywanie ich przed wyścigami, ujeżdżanie koni,
- prace porządkowe w obrębie stajni


Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- praca w renomowanym ośrodku jeździeckim

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z końmi

Mile widziane:
- udział w wyścigach
- kursy, szkolenia i certyfikaty


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: wroclaw@laudam.pl
W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego JS/WR/08
Telefon kontaktowy : 607880065
Zapraszamy również do naszego biura w godz. 8.30-16.30
Laudam Praca Sp. z o. o
Pl. Solny 8/9 m. 4 (wejście od podwórza)

Autor ogłoszenia

Agnieszka Kapłon

Telefon: 607880065

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość