Specjalista ds. Sprzedaży - Wrocław

Specjalista ds. Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków: • pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, • sprzedaż produktów finansowych, • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych, • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami. Wymagania: • preferowane wyższe wykształcenie, • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym • z obsługą klientów i/ lub telemarketingiem, • doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług, • znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i/lub majątkowych, • rozwinięte umiejętności interpersonalne. Zapewniamy: • atrakcyjne warunki finansowe, • cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń, • otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji, • szeroki wachlarz specjalistach szkoleń, • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych, • udział w konferencjach, sympozjach finansowych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji ,bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do 31 stycznia 2013 na adres maila:krzysztof.pitynski@aegonpolska.pl Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r.(Dz. U. nr 133, poz.33)

Autor ogłoszenia

Krzysztof Pityński

Telefon: 508017063