Doradca Finansowy - Wrocław

Doradca Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

O FIRMIE

Misją Simply Financial jest zaspokajanie potrzeb finansowych ludności poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości w sposób prosty i bezpieczny. Stawiamy na bliski kontakt z klientem i indywidualne doradztwo w stylu prywatnej bankowości. W związku z otwarciem nowych placówek poszukujemy ludzi do pracy na stanowisko Doradca Finansowy.

Jest to praca dla osób, które pragną czegoś więcej. W Simply Financial nie będziesz się tylko uczył o rynku finansowym, będziesz go aktywnie tworzył.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy osób z doświadczeniem lub chcących je zdobyć, które razem z nami będą świadczyły usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy zakres usług i produktów pozwalających na całkowite zaspokojenie potrzeb klientów. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za profesjonalną obsługę i pozyskiwanie klientów zgodnie z zasadami etyki. Dla najlepszych stwarzamy możliwość budowania własnej struktury sprzedaży. Istnieje także możliwość prowadzenia odrębnych jednostek organizacyjnych w ramach naszej marki. Zależy nam na osobach kreatywnych, dynamicznych oraz nastawionych na realizację celów.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności nawiązywania kontaktów,
- zdolności interpersonalnych i empatii,
- dobrej organizacji pracy,
- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
- motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań,
- wykształcenia min. średniego,
- mile widziane osoby posiadające doświadczenie z planami inwestycyjnymi.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie działającej firmie,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- atrakcyjną ścieżkę kariery (ścieżka menadżera, ścieżka eksperta).
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (zdjęcie mile widziane) wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Simply Financial dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, Poz. 883). Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność.

Oferty CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać pod adres: praca@simplyfinancial.pl