Praca dla lektora warsztatów lego dla dzieci na wakacje 2010 - Wrocław

Praca dla lektora warsztatów lego dla dzieci na wakacje 2010

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Szukasz ciekawych perspektyw dla siebie?

Zależy Ci na kreatywnej i dobrze płatnej pracy?

Jeżeli chcesz czegoś więcej dołącz do zespołu TwójRobot :)

Stanowisko: Instruktor - Programista

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- prowadzenie warsztatów robotyki dla dzieci i młodzieży,

- pomoc kursantom w budowaniu i programowaniu robotów,

Wymagania:

- znajomość zasad programowania zwłaszcza w środowisku C++ lub C,

- podstawowa znajomość języka angielskiego,

- dobry kontakt z dziećmi,

- wysoka kultura osobista,

- energiczność i zapał do pracy,

- status studenta.

W zamian oferujemy:

- bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- pracę w sympatycznym w młodym zespole,

- elastyczny grafik pracy, indywidualnie ustawiany (praca w piątki, weekendy, ferie zimowe oraz letnie). Prace, można pogodzić ze studiami, gdyż nie ma u nas problemu by wziąć wolne.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i krótkim listem motywacyjnym

na adres e-mail: wroclaw@twojrobot.pl