Sprzedawca na Dziale Karp - Wrocław

Sprzedawca na Dziale Karp

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta, renomowanej sieci marketów spożywczych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzywoustego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Dyspozycyjność w okresie 18.12.-24.12
 Obsługa świątecznego stoiska z karpiami
 Obsługa klientów na Dziale Tradycja (sery, wędliny, dania gotowe) zgodnie ze standardami firmy,

WYMAGANIA:

 doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej,
 książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
 wysoka kultura osobista,
 sumienność,
 status studenta lub ucznia.

OFERUJEMY:

 wynagrodzenie 9,70 zł brutto / 1h,
 umowę zlecenie,
 możliwość dorobienia,
 możliwość nawiązania stałej współpracy,

Zgłoszenia z zaznaczeniem numeru referencyjnego KS/PP/WR prosimy przesyłać na adres:

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy
ul. Piwna 17b, 50-353 Wrocław
tel +48 71 321 05 15, fax +48 71 321 05 16
wroclaw@ol-polska.pl www.obiettivolavoro.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.