speckjjalista ds. sprzedaży - Wrocław

speckjjalista ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest znana wrocławska firma, członek elitarnej grupy „Gazel Biznesu”, prowadząca działalność w zakresie budownictwa i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na jej zlecenie poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży
Zadania:
• Analiza działań i ofert konkurencji
• Kontakt z kontrahentami
• Przygotowywanie i asystowanie przy sporządzaniu kompleksowych ofert handlowych i przetargowych
• Pozyskiwanie zleceń i asystowanie w negocjacjach kontraktów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• 3 -4 letnie doświadczenie w sprzedaży
• Wysoka samodzielność działania

Oferujemy:
• Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu służbowego
• Samochód do wyjazdów służbowych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl Tel. 071 729-00-95
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 513718958

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - speckjjalista ds. sprzedaży