specjalista ds. marketingu i sprzedaży - Wrocław

specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Wrocław, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest znana wrocławska firma, członek elitarnej grupy Gazel Biznesu, prowadząca działalność w zakresie budownictwa i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na jej zlecenie poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i marketingu

Zadania:
* Analiza działań i ofert konkurencji
* Kontakt z kontrahentami
* Przygotowywanie i asystowanie przy sporządzaniu kompleksowych ofert handlowych i przetargowych
* Pozyskiwanie zleceń i asystowanie w negocjacjach kontraktów
* Monitorowanie realizowanych kontraktów
* Badanie satysfakcji kontrahentów

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe techniczne
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
* Znajomość zasad marketingu, doświadczenie handlowe

Oferujemy:
* Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu służbowego
* Realizację ciekawych, samodzielnych zadań w młodym i dynamicznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl Tel. 071 729-00-95

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 717290095

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - specjalista ds. marketingu i sprzedaży